תפריט

אילו רגולציות רצוי לעשות בעסק

ניהול של עסק חייב להתבצע באמצעות בדיקות רגולציות. מהן הבדיקות אותן רצוי לעשות וכיצד הבדיקות הללו יכולות להועיל לעסק? להלן הפרטים.

 

סקר אבטחת מידע

רגולציה ראשונה אותה רצוי לעשות בעסק היא כמובן סקר אבטחת מידע. מדובר ברגולציה אשר כולל דרישות מחמירות, ולכן על הארגון מוטלת החובה ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תבצע את הסקר באופן מדויק ומותאם אישית לצרכים הניהוליים, ומטרתה בראש ובראשונה לספק דו"ח מקיף לחברי ההנהלה הנוגע לליקויים הנוגעים לאבטחת המידע הכוללים בין היתר איי יישום של נהלים ע"י העובדים, פרצות אבטחה וכן סיכונים חדשים אשר עלו כתוצאה מהסקר. תוצאות הסקר רלוונטיות מאוד בעבור כל ארגון, והן חייבות להתבצע באופן מקצועי, זאת לאור הסיכוי של האקרים לפרוץ 24/7 למאגרי המידע של הארגון, ובכך לפגוע בו באופן אנוש הן מבחינה תדמיתית והן מבחינת הסיכוי לזליגה של מידע רגיש לרחבי הרשת. מדובר בכלי רב עוצמה אשר יכול לפגוע באופן ממשי, ולכן ביצוע סקר אבטחת מידע הינו נדבך משמעותי נעשה בהתאמה אישית, כל זאת בכדי שתוכלו להבטיח את שלום המידע המצוי בשרתי הארגון.

מידע מאובטח

 

סקר סיכוני סייבר

רגולציה שנייה היא סקר סיכוני סייבר. גם אם מדובר בעסק קטן המתמחה בתחום של ניקוי ספות, עליכם לבצע סקר סיכוני סייבר אשר נועד בכדי לקבל סיווג של סיכוני הסייבר, והקצאה של משאבים בהתאם לכך. סקר סיכוני סייבר מתבסס על הגנה של מערכות המידע הנדרשת מכל עסק לצורך שמירת המידע, ולכן רצוי לבצע את הסקר אחת לשנה, בהתאם לדרישות הרגולציה. לכן, באמצעות חברה מקצועית תוכלו לקבל את המענה הנדרש בכדי לעמוד בדרישות וכן לבצע את התיקונים הנדרשים בהתאם לדו"ח אשר ניתן, כל זאת ע"פ רמת תעדוף לצורך ביצוע פעולות אקטיביות אשר מתבססות על הדו"ח. ככל שתשתפו פעולה עם החברה המקצועית, כך תוכלו לסיים את ההליך במהירות, כמו גם להתחיל ביישום המסקנות במלואן וכחוק.

 

רגולציות אותן רצוי לעשות בעסק – מהן המסקנות?

עניינים הקשורים ברגולציה מהווים לא פעם אתגר בעבור ארגונים ועסקים, וזאת לאור העובדה כי מדובר בבדיקות ייחודיות אותן יש לבצע באופן תכוף, כחלק מניהול תקין של העסק. תפקידה של הרגולציה היא הטלת מגבלות אשר נועדו לקבוע סטנדרטים מחייבים, ולכן עסק אשר מעוניין לפעול כשורה מחויב לעמוד בכללי הרגולציה. בנוסף, עסקים יכולים להפעיל כללים רגולטורים התנדבותיים, והיא נעשית בדרך כלל מצד עסקים אשר אינם זוכים לפיקוח מצד הממשלה, ולכן הפעולה הזו נעשית מתום לב ומתוך רצון ליצור צעדים בוני אמון עם קהל הלקוחות. עם זאת, לא כל הרגולציות מתאימות לכל העסקים, ולכן האפשרויות אותן ציינו לעיל יאפשרו לכם לקבל את המענה הטוב ביותר לצורך ניהולו התקין של העסק, ע"פ כללי הרגולציה.

המאמר מעניין ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דופק הלב
בריאות

איך להגדיל סיבולת לב ריאה

למרות שגרת היום העמוסה שלנו, בה אנו מתמודדים עם לחצים מהעבודה ומבית, אנחנו מנסים לשמור על כושר גופני תקין. חלקנו מתאמנים כפעמיים בשבוע, חלקנו כמעט כל יום. רוב המרבית האנשים

מריחה על מקום הכאב
בריאות

משחה לכאבי שרירים

סובלים מכאבי שרירים? מחפשים את המשחה הטובה ביותר בשוק כיום? באמצעות פארמה פלוס תוכלו לרכוש את המשחות הטובות ביותר בשוק כיום, במחירים נוחים לכל כיס. כל הפרטים – במאמר הבא.

כפפה
ברירת מחדל

כפפות אימון לחדר כושר – מה היתרונות

כשאנו מתאמנים בחדר הכושר, גם אם אנחנו לובשים כפפות חדר כושר איכותיות, אנחנו בדרך כלל גם נרגיש את כפות הידיים עובדות חזק. כפות ידיים שאינן מוגנות בעזרת כפפות אימון איכותיות,

קופות חיסכון
חסכונות

חיסכון כלכלי למשפחה

על מנת להגיע לדרך כלכלית נבונה אשר תהווה חיסכון משמעותי בעבור משק הבית, שימוש במיזם הר הביטוח יאפשר לחסוך אלפי שקלים, מדי שנה. כיצד? כל הפרטים – במאמר הבא. חיסכון