נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

היתרונות שבהתקנת אינטרקום לעסק

טלפון

חשבתם לרגע שאינטרקום הוא משהו שיש רק בבניינים רבי קומות, אל תתפלאו, היום האינטרקום שינה את צורתו, ואם בעבר אינטרקום היה רק דבר פשוט שמאפשר לנו ליצור קשר עם דיירים בתוך הבניין, האינטרקום של היום כוללים בתוכם מצלמות מיוחדות ואנו אפילו יכולים את מי שעומד בשער בקלות ולא רק לתקשר במילים אלא גם בווידאו.

מעבר לתקשורת האינטרקום בעסקים מציע לנו עוד לא מעט יתרונות, שבזכות היתרונות האלו הופכים את השיקול האם להציב אינטרקום לעסקים או אולי לוותר עליו, אז רגע אחד לפני שאתם מוותרים על התקנת אינטרקום לעסק, הנה כמה דברים שיעזרו לכם להבין את החשיבות של אינטרקום מיוחד עם מצלמה בעסק שלכם.

אינטרקום

יתרונות של אינטרקום מתקדם בעסקים

שליטה מרחוק

היום, כל בעל עסק רוצה לשלוט בעסק שלו גם כשהוא לא נמצא שם פיזית, בעלי עסקים מעסיקים עובדים, משלמים להם לא מעט כסף, אם תבדקו אתם תגלו שההוצאות הגדולות ביותר של הרבה עסקים הם תשלומי המשכורות לעובדים, בכדי לוודא את יעילות העובדים שלכם, אתם יכולים להתקין אינטרקום עם מצלמה.

אם לקוח ניגש אליכם לעסק, באמצעות שליטה מרחוק באינטרקום אתם יכולים לראות כמה זמן הוא המתין לקבלת השירות, האם העובדים שלכם באמת שמים לב ללקוחות ויוצאים לתת להם שירות מהיר או אמא העובדים לא מגישים שירות ללקוח יעיל ומהיר.

באותה נקודה של שירות ללקוח, אפשר גם להציב מסנן מים ביתי בעסק שלכם, וכמה כוסות פלסטיק בעלות נמוכה מאוד, ולתת ללקוחות לכם גם מים נקים וטהורים אותם הם יכולים לשתות בזמן ההמתנה בימי הקיץ החמים.

בטיחות העסק

העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם, אתם בטח רוצים לשמור עליו יותר מכל דבר, היום יש לא מעט שיטות לשמור על העסק כמו התקנה של מצלמות אבטחה, אבל מצלמות אבטחה לא יכולות למנוע את המעשים, אלא רק לצלם בכדי למנוע מצבים כאלו הדרך הטובה ביותר היא מניעה באמצעות חסימת הכניסה לאנשים אשר נראים לכם חשודים, ברגע שתציבו אינטרקום אתם פשוט מונעים את הכניסה הפיזית של אנשים לא רצויים אליכם לעסק.

נוחות

מנהלים את העסק ולא רוצים לתת לעובדים שלכם מפתחות גישה לכל מקום, אתם יכולים להציב אינטרקום ובאמצעות שליטה מרחוק לפתוח את דלתות העסק באמצעות הטלפון שלכם ולתת לעובדים שלכם להתחיל את הדברים החשובים בקלות ונוחות.

גם אם יש לכם אינטרקום לפתיחת הדלת בעסק, אין צורך לקום בכל פעם לפתוח את הדלת, פשוט מאוד באמצעות התקנת כפתור פתיחה או דרך הטלפון, כל לחיצה באינטרקום מגיעה לפי בחירה או לנייד שלכם ואתם יכולים מבלי לקום מהכיסא לפתוח את הדלת.

אבטחת מידע

גם כשלקוח נכנס אליכם לבית עסק, היום הכל דיגיטלי וכל עסק רוצה לשמור על הסודיות שלו ועל סוד ההצלחה שלו, אתם בטח לא רוצים שהלקוחות שלכם או במקרים יותר גרועים גם מתחרים יסתובבו לכם בכל מיני מקומות במשרד, אתם יכולים להגביל את התנועה שלהם רק למקומות בהם אתם מאמינים כי הם ישהו ללא חשיפת מידע רגיש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים ונדל"ן
החזרי מס לעובדים בחו"ל

בשנים האחרונות צעירים, משפחות ועובדים בכלל עוברים לעבוד בחו"ל. בימים בהם רילוקיישן הפך להיות מושג נפוץ, המדינה מתאימה עצמה

בית ומטבעות
ביטוח בתים משותפים

ביטוח בתים דורש ידע ומומחיות בתחום. האתגר הגדול הוא התאמה של הביטוח הבסיסי ושדרוג שלו בהתאם לרצון ולצרכים של

קופת חיסכון
החזרי מס לנכי צה"ל

נכי צה"ל? לידיעתכם, מגיע לכם כסף חזרה ממס הכנסה. אתם מוזמנים להתחיל עוד היום בתהליך של החזרי מס לנכי

אנשי מקצוע
נדל"ן בקבוצת רכישה

חושבים לקנות דירה? בית? או אולי להיכנס בתור משקיעים לפרויקט מסוים של נדל"ן? אם כך, בוודאי יצא לכם לשמוע

פרויקט דורות עילית

פרויקט דורות עילית הוא פרויקט נדל"ן בהיקפים שלא נראו כמותם בישראל, וזאת לאור עתודות קרקע אשר עתידות להפוך לבנייני

קופות חיסכון
חיסכון כלכלי למשפחה

על מנת להגיע לדרך כלכלית נבונה אשר תהווה חיסכון משמעותי בעבור משק הבית, שימוש במיזם הר הביטוח יאפשר לחסוך