תפריט

היתרונות שבהתקנת אינטרקום לעסק

חשבתם לרגע שאינטרקום הוא משהו שיש רק בבניינים רבי קומות, אל תתפלאו, היום האינטרקום שינה את צורתו, ואם בעבר אינטרקום היה רק דבר פשוט שמאפשר לנו ליצור קשר עם דיירים בתוך הבניין, האינטרקום של היום כוללים בתוכם מצלמות מיוחדות ואנו אפילו יכולים את מי שעומד בשער בקלות ולא רק לתקשר במילים אלא גם בווידאו.

מעבר לתקשורת האינטרקום בעסקים מציע לנו עוד לא מעט יתרונות, שבזכות היתרונות האלו הופכים את השיקול האם להציב אינטרקום לעסקים או אולי לוותר עליו, אז רגע אחד לפני שאתם מוותרים על התקנת אינטרקום לעסק, הנה כמה דברים שיעזרו לכם להבין את החשיבות של אינטרקום מיוחד עם מצלמה בעסק שלכם.

אינטרקום

יתרונות של אינטרקום מתקדם בעסקים

שליטה מרחוק

היום, כל בעל עסק רוצה לשלוט בעסק שלו גם כשהוא לא נמצא שם פיזית, בעלי עסקים מעסיקים עובדים, משלמים להם לא מעט כסף, אם תבדקו אתם תגלו שההוצאות הגדולות ביותר של הרבה עסקים הם תשלומי המשכורות לעובדים, בכדי לוודא את יעילות העובדים שלכם, אתם יכולים להתקין אינטרקום עם מצלמה.

אם לקוח ניגש אליכם לעסק, באמצעות שליטה מרחוק באינטרקום אתם יכולים לראות כמה זמן הוא המתין לקבלת השירות, האם העובדים שלכם באמת שמים לב ללקוחות ויוצאים לתת להם שירות מהיר או אמא העובדים לא מגישים שירות ללקוח יעיל ומהיר.

באותה נקודה של שירות ללקוח, אפשר גם להציב מסנן מים ביתי בעסק שלכם, וכמה כוסות פלסטיק בעלות נמוכה מאוד, ולתת ללקוחות לכם גם מים נקים וטהורים אותם הם יכולים לשתות בזמן ההמתנה בימי הקיץ החמים.

בטיחות העסק

העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם, אתם בטח רוצים לשמור עליו יותר מכל דבר, היום יש לא מעט שיטות לשמור על העסק כמו התקנה של מצלמות אבטחה, אבל מצלמות אבטחה לא יכולות למנוע את המעשים, אלא רק לצלם בכדי למנוע מצבים כאלו הדרך הטובה ביותר היא מניעה באמצעות חסימת הכניסה לאנשים אשר נראים לכם חשודים, ברגע שתציבו אינטרקום אתם פשוט מונעים את הכניסה הפיזית של אנשים לא רצויים אליכם לעסק.

נוחות

מנהלים את העסק ולא רוצים לתת לעובדים שלכם מפתחות גישה לכל מקום, אתם יכולים להציב אינטרקום ובאמצעות שליטה מרחוק לפתוח את דלתות העסק באמצעות הטלפון שלכם ולתת לעובדים שלכם להתחיל את הדברים החשובים בקלות ונוחות.

גם אם יש לכם אינטרקום לפתיחת הדלת בעסק, אין צורך לקום בכל פעם לפתוח את הדלת, פשוט מאוד באמצעות התקנת כפתור פתיחה או דרך הטלפון, כל לחיצה באינטרקום מגיעה לפי בחירה או לנייד שלכם ואתם יכולים מבלי לקום מהכיסא לפתוח את הדלת.

אבטחת מידע

גם כשלקוח נכנס אליכם לבית עסק, היום הכל דיגיטלי וכל עסק רוצה לשמור על הסודיות שלו ועל סוד ההצלחה שלו, אתם בטח לא רוצים שהלקוחות שלכם או במקרים יותר גרועים גם מתחרים יסתובבו לכם בכל מיני מקומות במשרד, אתם יכולים להגביל את התנועה שלהם רק למקומות בהם אתם מאמינים כי הם ישהו ללא חשיפת מידע רגיש.

המאמר מעניין ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מיתוסים על ספורט
טיפים לגברים

מיתוסים על ספורט

הדף קצר מלהכיל את כל המיתוסים, סיפורי הסבתא, השמועות והטעויות שאנשים ניזונים מהם בהקשר של ספורט. החל מ"תרגילי חיזוק מנפחים את השרירים" ועד "ספורט גורם לעייפות מוגברת" נאמר כבר הכל.

עלים של גראס
עזרים וטכנולוגיה

איך בוחרים גריינדר מומלץ?

בחירה של גריינדר הינה בחירה לא פשוטה, וזאת בשל ריבוי הדגמים אשר מוצעים כיום בשוק. כיצד תוכלו לבחור את הגריינדר המומלץ ביותר? כל הפרטים – בהמשך המאמר. גריינדר – הדרך

קופות חיסכון
חסכונות

חיסכון כלכלי למשפחה

על מנת להגיע לדרך כלכלית נבונה אשר תהווה חיסכון משמעותי בעבור משק הבית, שימוש במיזם הר הביטוח יאפשר לחסוך אלפי שקלים, מדי שנה. כיצד? כל הפרטים – במאמר הבא. חיסכון

ברירת מחדל

דברים שכדאי לכם לדעת על הפלגות נופש בעולם

שמעתם על לא מעט זוגות שכבר יצאו להפלגות נופש מסביב לעולם וחזרו מרוצים? מתעניינים גם אתם באפשרות הזאת? אם כך, כדאי שתדעו שזו בחירה מופלאה. ההבדל בין טיסות ליעדים שונים