נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ויאגרה גנרית למכירה

ויאגרה גנרית למכירה

מהם ההבדלים שבין ויאגרה גנרית לוויאגרה? מה הם סוגי האלטרנטיבות הטבעיות שקיימות היום בשוק, במטרה לעודד זקפה חזקה וחשק מיני? איגדנו לכם את התרופות המוצלחות ביותר שניתן למצוא כיום בשוק, עם מידע מפורט על כל אחת.

 

למה ויאגרה גנרית?

ויאגרה הוא שמה של התרופה המקורית. היא יוצרה במטרה לסייע לאנשים עם בעיות לב וקרישיות בדם, אך אחת מתופעות הלוואי שלה היא זקפה ממושכת. לאחר שגילו זאת, הוויאגרה הפכה להיות תרופה אשר מסייעת לזקפה ועוררות מינית. כיום, אחרי שגילו המון תופעות לוואי נלוות לה, ישנם תחליפים שהם כמעט זהים לוויאגרה המקורית, בעלי שינויים שנועדו לשפר ביצועים ולהקטין תופעות לוואי. מכאן השם ויאגרה גנרית, כיוון שהיא תרופת בת משופרת של הוויאגרה.

 

הסוג הראשון- קמגרה

התרופה הראשונה אותה נציג לכם, היא הקמגרה. מדובר בתכשיר שמעורר זקפה למשך זמן וגם, מעכב שפיכה. היא מגיעה בצורה של ג'ל במגוון טעמים שונים, אותו בולעים דרך הפה. היתרונות של התרופה הם כי נעים ליטול אותה עקב היותה ג'ל בטעמים, אין צורך במרשם רופא או ברשות של אחרים והיא עובדת תוך 15 דקות מרגע לקיחתה, מה שמאפשר ספונטניות ולא דורש תכנון. העלות שלה נוחה ומצוינת ואף ניתן לרכוש קמגרה דיסקרטי עד הבית. כלומר, ישנם אתרים שמאפשרים לכם לקנות אונליין את המוצר והוא יגיע עד אליכם.

 

הסוג השני- פילדנה

זקפה מתעוררת כאשר מוזרם אליה הרבה דם. זה קורה לרוב בעת גירוי מיני, אך לעתים, בעיות זקפה יכולות להוביל לחוסר שליטה בוויסות הדם על ידי השרירים, ולירידה ברמת החשק. הפילדנה, מכילה חומר פעיל שנקרא ציטראט סילדנאפיל, והיא מיוצרת על ידי חברות תרופות שונות. התרופה מכילה את אותם החומרים שניתן למצוא בוויאגרה הרגילה, אך לא כל בתי המרקחת בארץ מוכרים אותה.

ההשפעה שלה מתרחשת בין 4-6 שעות ולכן היא לא בהכרח מיידית, ובנוסף, קיימות לה תופעות לוואי דומות לאלו שבוויאגרה כמו כאבי ראש וסחרחורות. ניתן למצוא את התרופה בבתי מרקחת שונים בארץ וגם באתרים אונליין.

 

הסוג השלישי- סופר און

סופר און הינה תרופה אלטרנטיבית בעלת אפקט חזק יותר. התרופה מגיעה בחבילות של 10 יחידות או 30 יחידות ובהתאם נעשה השינוי במחיר. ההשפעה של סופר און יכולה להימשך עד 36 שעות, זמן ארוך ביותר, וניתן להשתמש בה גם כמשהה של שפיכה מוקדמת. כלומר, עבור מי שאינו רוצה להגיע לשפיכה מהר, וליהנות מיחסי המין למשך זמן רב. ניתן להשיג אותה אונליין.

 

הסוג הרביעי- בוסטר קנאביס

שמן בוסטר קנאביס הוא דרך נוספת, טבעית לחלוטין, להעצים את החוויה המינית. השימוש בו הוא פשוט למדי – מדובר בטפטוף של מספר טיפות מהחומר ועיסוי עדין באזור איבר המין, במטרה להעצים את תחושת הגירוי. כאן, נמצא יתרון נוסף לחומר כיוון שהוא מהווה גם חומר סיכה מצוין בשביל שני הפרטנרים. השמן מגביר את תחושת ההנאה ומומלץ להשתמש בו גם כאשר חווים כאבי שרירים או בעת עיסוי אחד לשני. שמן זה נקרא גם שמן 'המפ'.

ויאגרה גנרית למכירה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים