נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ככה הפכה ישראל למעצמה של חדרי בריחה

חדר

מכל עבר אתם שומעים על חדרי בריחה ואין לכם מושג על מה כולם מדברים? הגיע הזמן שתנסו את זה, כי ישראל לא במקרה הפכה למעצמה בתחום הזה.

 

מה עושים בחדר בריחה?

כשמדברים על חדרי בריחה למעשה מדברים על חדר שאתם נכנסים אליו עם עוד משתתפים וביחד אתם צריכים לפתור חידה. לא רק שאתם נכנסים לחדר הזה ולכל אחד מכם יש תקפיד אחר, אתם גם חייבים לשתף פעולה כדי שבסופו של דבר תצליחו לצאת מהחדר. בנוסף,  חשוב לדעת שחדר הבריחה מעמיד לרשותכם, כמעט תמיד, שישים דקות בלבד, כך שיש כאן גם אלמנט של לחץ מבחינת הזמן. ישראל הפכה למעצה בתחום הזה כי מדובר על בילוי נהדר שמאוד מתאים לישראלים. למעשה, זה לא משנה אם תגיעו עם החברים הכי טובים שלכם לבילוי כזה, עם המשפחה או אולי עם העובדים, כי בכל מקרה תיהנו בוודאי משיתוף הפעולה ומהאתגר שמולו אתם מתמודדים ביחד.

 

מה עוד נוסיף לחדר הבריחה כדי שהבילוי יהיה מושלם?

אם גם אתם שייכים לאותם האנשים שהרעיון של חדר בריחה נשמע להם מוצלח אך זה נראה כמו בילוי קצר מידי, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. אומנם זה נכון שאת חדר הבריחה עצמו תצטרכו לסיים בזמן המוגדר שהקוצב שלכם, אך אחרי ביצוע המשימה תוכלו להחליט שאתם גם הולכים לאכול במסעדה טובה במקום. חשוב להבין: היום חדר הבריחה הפכו ללהיט כל כך גדול בארץ, עד כי ניתן למצוא לא מעט מתחמים שבהם אפשר ליהנות גם מחדר הבריחה וגם מאוכל טוב. מאוד מומלץ להזמין מקומות מראש במסעדה שאליה תרצו ללכת אחרי חדר הבריחה, כי כמוכם יש עוד הרבה ישראלים אחרים שירצו לשלב בין הפעילויות המהנות האלה.

 

בחרו את חדר הבריחה הנכון לכם

בין אם כבר הייתם בעבר בחדר בריחה ובין אם זו הפעם הראשונה שבה אתם עומדים לעשות את זה, כדאי שתבדקו היטב לאן אתם הולכים. העניין הוא שכפי שקורה גם בתחומים אחרים, אנחנו יכולים לראות שיש גם חדרי בריחה טובים ומהנים יותר מאחרים. בנוסף, כדאי לדעת שיש גם נושאים שונים שבהם עוסקים חדרי הבריחה. אם, לדוגמא, אתם מחפשים אתר שיש בו גם הרבה מאוד לחץ, אומץ או פחד, ברור שזה צריך להיות הכיוון שלכם כשאתם רוצים להזמין חדר בריחה. לעומת זאת, אם כל מה שאתם רוצים זה לבלות ערב נעים ורגוע עם הילדים הקטנים שלכם, כדאי שתבחרו חדר בריחה שיתאים לגילם. ככל שעובר הזמן אנחנו רואים עוד ועוד חדרי בריחה והסיבה לכך ברורה: זה בילוי נהדר שכל אחד מאתנו יוכל ליהנות ממנו. לכן טבעי שישראל תציע לכולנו אינספור פעילויות בתחום הזה והגיע הזמן שתנסו את החוויה הנפלאה הזאת גם אתם.

 

חידה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
נשים עם זיקוק קטן ביער
3 רעיונות למסיבת רווקות

לאחר שלב האירוסים ולפני החתונה המיוחלת, מגיע שלב מסיבת הרווקות, המהווה הזדמנות לנשים, להנות מזמן איכות עם הכלה לעתיד