תפריט

חיסכון כלכלי למשפחה

על מנת להגיע לדרך כלכלית נבונה אשר תהווה חיסכון משמעותי בעבור משק הבית, שימוש במיזם הר הביטוח יאפשר לחסוך אלפי שקלים, מדי שנה. כיצד? כל הפרטים – במאמר הבא.

חיסכון כלכלי למשפחה – בגדר הכרח במציאות הנוכחית

אין עוררין על כך כי המציאות במדינת ישראל היא מציאות קשה וסבוכה בעבור כל משקי הבית, וזאת לאור העובדה כי יוקר המחייה בישראל הוא מהגבוהים בעולם. בנוסף, ביחס למדינות אחרות מדינת ישראל היא מדינה בירוקרטית מאוד אשר ההתנהלות עם מוסדות כמו ענף הביטוח והפיננסים עלולה להוביל ללא מעט תסכול, וזאת לאור המורכבות הרבה בהבנה של דוחות כספיים, כמו גם התקשרות לקבלת מידע נוסף. יתרה מכך, אחד הרעות והחולות של ענף הביטוח הסבוך נעוץ בנושא הכפל הביטוחי, אשר מהווה את אחד ההוצאות המשמעותיות ביותר בעבור כל משפחה, מבלי שהם יודעים על כך. על כן, חיסכון כלכלי למשפחה חייב להגיע מתוך הבנה כי יש לנהל את הדוחות שלנו באופן שקוף, וזאת על מנת שתוכלו לדעת בדיוק בעבור מה אתם משלמים, וכיצד להוזיל בעלויות, בכדי להגיע למצב של חיסכון כלכלי אשר הוא בגדר הכרח במציאות הלא פשוטה במדינת ישראל.

שלבי חיסכון

כיצד נגיע לחיסכון משמעותי מבלי לצאת מהבית?

כאמור, אין כל ספק כי התקשרות עם חברות הביטוח השונות יכולה להוביל ללא מעט תסכול ועוגמת נפש. יחד עם זאת, כיום ניתן להגיע לחיסכון כלכלי משמעותי מבלי לצאת מהבית ואפילו מבלי להתקשר עם חברת הביטוח, כל זאת בזכות הר הביטוח אשר הינו מיזם חדשני אשר מאפשר לקבל דו"ח מפורט בנוגע לפוליסות הביטוח, וכן לבדוק האם קיים כפל ביטוחי. מדובר בבשורה של ממש בעבור משפחות רבות בישראל אשר משלמות ללא ידיעתן אלפי שקלים מדי שנה בעבור פוליסות ביטוח, כאשר בלא מעט מהמקרים מדובר בפוליסות זהות אצל חברות ביטוח שונות. על כן,  הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להצעיד את המשפחה שלכם לדרך כלכלית נבונה אשר תגלם גם חיסכון משמעותי בעלויות השוטפות היא ע"י שימוש בפלטפורמה של הר הביטוח.

הר הביטוח – הדרך שלך להצעיד את המשפחה לחסכון

הר הביטוח הוא מיזם חדשני אשר מאפשר באופן קל ופשוט לקבל את המידע החשוב ביותר בכל הקשור לפוליסות הביטוח, כמו גם לבחון אפשרות להוזלה בפוליסות הביטוח, כל זאת באמצעות נציג מומחה מתחום הביטוח אשר הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות נציג האתר תוכלו לקבל דו"ח מפורט בנוגע לביטוחים הקיימים, וכן לקבל חלופות אטרקטיביות בעבורכם אשר יוזילו באופן משמעותי את המחיר אותו אשר משלמים בעבור הביטוח שלכם. חשוב לזכור בנקודה זו כי מדי שנה מרוויחות חברות הביטוח מיליוני שקלים כתוצאה מחוסר הידע של הציבור, ועל כן שימוש באתר מגלם אפשרות חסרת תקדים לחסכון. למידע נוסף היכנסו לאתר https://harhabituach.co.il.

המאמר מעניין ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הסכם מסחרי ראשית
ברירת מחדל

מדוע חשוב לפנות אל עו"ד הסכם מסחרי?

אם אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים להקים עסק ביחד עם שותפים, אין ספק שאתם נרגשים וכמובן שתרצו לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת. לכן עולה השאלה מה

ברלינגו החדשה
ברירת מחדל

סיטרואן ברלינגו החדשה – כל מה שלא ידעתם

הדגם החדש של סיטרואן ברלינגו משלב עיצוב מודרני ויוצא דופן עם יכולות יוצאות דופן ומערכות בטיחות מהטובות בענף הרכב, מה שהופך את הדגם הזה למוביל בקטגוריות הרכבים המסחריים בישראל וגם

אל תפספסו ראשית
אטרקציות

אמן חושים – אל תוותרו על ההופעה שלו!

מתי בפעם האחרונה הפקתם ערב גיבוש לעובדים שלכם ועשיתם הכול כדי שזו תהיה חגיגה יוצאת דופן ומוצלחת במיוחד? אם אתם לא זוכרים מתי זה קרה, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון.

תדלוק אישי
רכב

דלקן – איך זה עובד?

אם בעבר התרגלנו כי ניתן לתדלק רק בתחנה ספציפית באמצעות דלקן, כיום זה פשוט מאי פעם, כל זאת בזכות דלקן אוניברסלי. כל מה שרציתם לדעת אבל חששתם לשאול – במאמר