נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה מקרן לגינה

מצלמה

מעוניינים לשדרג את חוויית הישיבה בגינה הפרטית?

בואו לברר כמה עולה מקרן לגינה פרטית בבית, אילו חבילות הקרנה נחשבות מומלצות ומה הם טווחי המחירים של מקרנים.

כל המידע הכי עדכני ל-2020 מקרנים לשלל שימושים וצרכים.

ישנן לא מעט דרכים ושיטות לשדרג את החוויה של הישיבה בגינה הפרטית בבית, כמו למשל השימוש במקרן איכותי. אמנם יכול להיות מעט מורכב למצוא את המקרן הכי איכותי ובמחיר הכי אטרקטיבי, אבל בסיוע וייעוץ של מקצוענים הכול אפשרי. אם כך, אתם מוזמנים עוד היום לפנות לקבלת ייעוץ אצל צוות המומחים של ענק הסאונד, מקרנים וחבילות הקרנה, מערכות הגברה ניידות ועוד. בואו ניתן מספר דוגמאות של מקרנים, מחירי מקרן איכותי ועוד.

 

בחירת מקרנים איכותיים במחירים משתלמים

מחפשים אחר מקרן איכותי? אנחנו ממליצים לכם לשקול רכישת חבילת הקרנה קומפלט, כמו למשל החבילה הנקראת BENQ MX528 – חבילת הקרנה איכותית לשימושים ביתיים וצרכים של מצגות מכל הסוגים, הקרנות סרטים ועוד. החבילה הזו עולה 1ף895 ₪ בענק הסאונד, שם תוכלו גם לקבל אחריות על המכשיר, כמובן. אם תרצו להשקיע יותר ולרכוש חבילת הקרנה מקצועית, תוכלו לעשות זאת בעלות של 4,795 ₪ ומעלה, כאשר הדגם המומלץ בטווח מחירים זה של 5,000 בממוצע, הוא הדגם הנקרא BENQ MX570.

בדקו כעת לגבי דגמים נוספים של מקרנים באתר ענק הסאונד הישראלי.

מדובר בחבילת הקרנה איכותית ביותר, שכולל מקרן בעוצמת הארה של 3200, שלט אלחוטי, מסך הקרנה חשמלי 2.3, תיק איכותי למקרן שלכם, כבלים של VGA ו-HDMI ועוד. בואו נגיד את זה ככה, מבחינת הקרנת סרטים בגינת הבית או בגג הבית, אתם לחלוטין מסודרים עם סוג המקרן הזה. אגב, המשלוח מאתר ענק הסאונד הוא חינם.

 

מקרנים ללא חבילת הקרנה

בקטגוריה של מקרנים שמגיעים ללא חבילות הקרנה קומפלט, יש למשל את המקרן הנקרא W1700. המקרן הזה מגיע עם רזולוציית הקרנה טבעית של 3840X2160 4K , בעוד שעוצמת ההארה שלו היא 2200 ANSI LUMENS.

מדובר בסוג מקרן איכותי ביותר, שיחס הניגודיות אצלו הוא  1:10000. מחירו הוא 6,900 ₪ בממוצע בשוק. בכל מקרה, בין אם אתם מעוניינים לרכוש מקרן כזה או אחר, אנחנו אישית ממליצים קודם כל לקבל ייעוץ לפני רכישה.

 

ייעוץ לפני רכישת מקרנים או חבילות הקרנה ומערכות הגברה

צוות היועצים של ענק הסאונד זמינים לפנייתכם, גם אם אתם צריכים להתייעץ לגבי מקרנים ומבלי לרכשם. תרגישו חופשי לקבל מהצוות שזמין לפנייתכם, את כל המידע הנדרש לפני קניית מקרנים איכותיים לגינת הבית.

כדאי לדעת, על חלק מהמקרנים ניתן להרחיב אחריות יצרן בעלות משתלמת, ככה שלמעשה אתם יכולים להרחיב את האחריות על המכשירים למספר רב יותר של שנים. לרוב, מקרנים יגיעו עם אחריות של שנה ועד 3 שנות אחריות. בהצלחה, אל תתפשרו על חוויית הישיבה שלכם בגינה הפרטית בבית!

 

מכשיר דיגיטלי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
תינוק
חדר שינה להורים טריים

כל החיים חיכיתם לרגע הזה, כבר כמעט 9 חודשים עברו מאז שהמחשבה החלה להפוך למציאות וממש מעבר לפינה, מיד

תכולת מחסן
סוגי מחסנים והשימושים שלהם

מחסנים לגינה קיימים בגדלים שונים, עיצובים מגוונים ומיוצרים ממגוון חומרים שונים. התוצאה היא רמות שונות ואיכויות שונות של מחסנים

צמחייה מלאכותית
5 סוגים של צמחיה מלאכותית

צמחים בחלל הבית או בחדר העבודה שלכם, מוסיפים הרבה מעבר לצבע מרענן. כיום ניתן להימנע מצמחים טבעיים שמביאים עימם