נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 מגיני הברכיים והמרפקים הטובים ביותר

איש מוגן

בין אביזרי הרכיבה החשובים ביותר – ישנם מגיני הברכיים והמרפקים.

למרות שהם אינם מוערכים מספיק, מדובר באביזרים שביכולתם לחסוך לנו עוגמת נפש משמעותית בעת נפילה, החלקה או תאונה.

אספנו עבורכם את חמשת מגיני הברכיים והמרפקים הטובים ביותר!

 

הצורך במגיני ברכיים ומרפקים

ניגשנו לחנות של אופנועי מטלון, כדי להבין קצת יותר על מגיני הברכיים והמרפקים. מסתבר, שבעת החלקה או נפילה על הכביש, הברכיים והמרפקים נמצאים בסיכוי גבוה מאוד לפגוש את הקרקע, ולספוג את המכות הרציניות. הוכחה לכך, אנו יכולים למצוא אצל ילדים קטנים שנוטים להתרוצץ וליפול, ואצלם אזורים אלו מועדים לפציעות ושפשופים.

 

מה חשוב במגיני ברכיים ומרפקים?

כשאנו רוכשים מגיני ברכיים או מגיני מרפקים, כדאי לשים לב לכמה פרמטרים – שיהפכו את השימוש לנוח ויעיל יותר.

 

חומרים נושמים

חומרים נושמים הם חשובים מאוד, ובמיוחד במדינה ים תיכונית כמו שלנו. מגינים המיוצרים באופן המאפשר אוורור, יזרימו לנו אוויר בעת הרכיבה – וזה פשוט יותר נעים!

 

רצועות התאמה איכותיות

גם מותגים איכותיים, לעתים נופלים כאן. הקפידו לרכוש מוצר עם רצועות התאמה איכותיות, ולא כאלו שהוספו למוצר כברירת מחדל. חשוב להבין שאי תקינות של הרצועות תשפיע על כל המוצר.

 

תקנים

וודאו שהמוצר עומד בתקני ייצור גבוהים, כיוון שזה אומר שהוא נבחן, והראה עמידות בפני פגיעה במצבי אמת.

 

דגמים מומלצים

LARET- Immortal

חברת "לרט" מייצרת סוגים שונים של אביזרי רכיבה, באיכות לא רעה בכלל ומחירים הוגנים. מגיני הברכיים מסוג Immortal, נחשבים בין המוצרים האיכותיים בקטגוריה, על אף שהם מתהדרים בשם מעט שאפתני. מעבר להרכב החומרים הקל והחזק, מגינים אלו גם מאפשרים אוורור ואפשרויות התאמה נוחה למידות הרגל שלנו. המגינים גמישים במיוחד, ו…הם גם נראים טוב!

 

ALPINESTARS- Paragon

מגיני המרפקים האלו מצטיינים בעמידות גבוהה בפני שחיקה, לצד הגנה גבוהה על המרפקים שלנו בעת הרכיבה. הגרב המחזיקה את המגינים היא נושמת ומאווררת, ומבנה המגינים מאפשר נוחות וגמישות בתנוחות שונות.

 

WOSAWE- BC332

מגיני ברכיים משוריינים במיוחד, המכילים מספר נקודות של מיגון מסביב למפרק הברך. עקב המיגון היסודי, ניכרת ירידה בגמישות התנועה – אך זה לא משהו שבאמת אמור להפריע – בהתחשב בכך שאין הרבה תנועה במפרק הברך בעת הרכיבה. המגינים נושמים, עמידים בפני שחיקה, ומאפשרים הגנה יוצאת דופן.

 

מגן מרפקים KENNY

המגינים האלו מעוצבים באופן שקצת מזכיר את "מלחמת הכוכבים", הם עשויים פלסטיק מוזרק ומאפשרים הגנה על המרפקים והאמות של הרוכב. חברת KENNY מצטיינת בייצור מוצרים לרכיבת שטח, והמוצרים שלה עומדים בתווי תקן אירופאים.

 

SANISALO- Protector

מגינים איכותיים בעלי מראה פשוט אך מושך, המצטיינים בשכבת הגנה מסיבית. מדובר במגינים חזקים במיוחד העומדים בתווי תקן אירופאים. עיצוב המוצר מאפשר התאמה פשוטה לגודל הרגל, והתאמה קלה של מידת הלחץ הרצוי. המגינים נושמים ומאפשרים גמישות בעת תנועה.

 

כלי שטח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רכב
כלי רכב פתוח
במוו 530e

כל מה שרציתם תמיד היה לנהוג על מכונית במוו יוקרתית? היום אתם נהנים ממצב כלכלי טוב יותר ואתם תוהים

תדלוק אישי
דלקן – איך זה עובד?

אם בעבר התרגלנו כי ניתן לתדלק רק בתחנה ספציפית באמצעות דלקן, כיום זה פשוט מאי פעם, כל זאת בזכות