נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

מהם תחומי ההתמחות הייחודיים של עורך דין ביטוח לאומי?

CQF-avocat / Pixabay

הביטוח הלאומי פוגש אותנו בהמון צמתים ונקודות בחיים החל מהתשלום החודשי בתלוש המשכורת שלנו וחלה במקרים בהם נפגעת היכולת שלנו להשתכר או הבריאות שלנו. בסיטואציות בהן נצטרך סיוע או נרצה לפנות לביטוח הלאומי מכל סיבה שהיא, כדאי שתכירו מהם תחומי האחריות הייחודיים של עורך דין ביטוח לאומי.

 

הביטוח הלאומי

חוץ מלנכות לכם כסף מהשכר, הביטוח הלאומי נמצא כמעט בכל מקום ומטרתו לסייע לאוכלוסיות ולאנשים אשר זקוקים לכך בעת הצורך, במיוחד בתחום הבריאות. תחומי ההתמחות הייחודים של עורך דין ביטוח לאומי מביאים אותו להיות הכתובת לכל הליך שתרצו לבצע מול ביטוח לאומי מתוך הבנה כי תמיד כדאי לשלב איש מקצוע על מנת להיטיב את התהליך ולהוריד מכם כאבי ראש.

 

תחומי התמחות של עורך דין ביטוח לאומי

  1. ועדות רפואיות ואחוזי נכות – אחד ההליכים הנפוצים מול הביטוח הלאומי הוא התייצבות אל מול ועדה רפואית אשר תפקידה לקבוע את גובה אחוזי הנכות שתקבלו ובהתאם לכך קצבאות והטבות מסוימות המותאמות לגובה הנכות שתקבע. עורך דין ביטוח לאומי מתמחה באופן ייחודי בסיוע בהכנה לועדה.
  2. תאונות עבודה – הביטוח הלאומי מכיר במקרים של תאונות עבודה ומתייחס אליהם ובמקרים כאלה תרצו שיהיה לצדכם עורך דין המתמחה בביטוח לאומי.
  3. אבטלה – הביטוח הלאומי ויחד איתו גם עורך דין ביטוח לאומי מתמחה באופן ייחודי בטיפול באבטלה. תשלום, טיפול בחל"ת ומענקים רלוונטיים.
  4. טיפול במקרים מיוחדים אל מול הביטוח הלאומי – חוץ מתאונות עבודה והכרה בנכות, ישנם הרבה מקרים מיוחדים שהביטוח הלאומי מתייחס אליהם.

 

תשלומים לביטוח לאומי

חוץ ממקרים בהם הביטוח הלאומי משלם למבוטח כלשהוא לאחר שהוכיח את זכאותו על המבוטחים לשלם בעצמם לביטוח לאומי. במקרים בהם מצטברים חובות לצורך העניין, או יש צורך בהחזר ביטוח לאומי עקב גביית יתר, תחום ההתמחות הייחודי של עורך דין ביטוח לאומי יכול להיות גם התמודדות עם התשלומים לביטוח לאומי ועל כן באם נתקלתם בהתמודדות כזאת כדאי לפנות לקבל סיוע מעורך דין ביטוח לאומי.

 

אל תהססו ופנו להתייעצות

גם אם אתם לא בטוחים שדווקא המקרה שלכם רלוונטי והוא בתוך תחומי ההתמחות הייחודים של עורך דין ביטוח לאומי, מומלץ בכל מקרה להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי ולהבין האם הוא יוכל לסייע לכם. סביר כי אם הדבר קשור לביטוח לאומי עורך דין ביטוח לאומי גם יוכל לסייע לכם בכך.

 

זה בסדר לא לדעת לגמרי מהם תחומי ההתמחות הייחודים של עורך דין ביטוח לאומי ופשוט לצאת מנקודת הנחה שכול ישנה התייחסות לביטוח לאומי בהליך שאתם צריכים בו סיוע, מדובר בתחום התמחות ייחודי לעורך דין תביעות ביטוח לאומי. יכול להיות כי גם אחרים יוכלו לתת לכם מענה, אך אף אחד לא מכיר את הביטוח הלאומי טוב כמוהו.

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא משפטי
אדם נוהג עם טלפון ביד
עבירות נהיגה נפוצות

אנחנו בטוחים שאתם נהגים שומרי חוק, אבל אין מה לעשות – לכל אחד יש מעידות לפעמים. רובנו נהגים טובים

מדדים ונתונים
מה זה ביטוח בניין משותף?

ביטוח על הבניין המשותף שבו אתם גרים, הינו הכרחי ועשוי לסייע לכם במקרים רבים בהם אתם תהיו חשופים להוצאות

זמן וכסף
טיפול בחובות בישראל

אם אתם נאלצים להתמודד עם חובות שאין לכם מושג איך לצאת מהם, וכעת עליכם להתמודד עם הוצאה לפועל, הבנקים