האם יש מידות לתכשיטים כדי לרכוש אונליין

רכישת תכשיטים, הייתה מאז ומעולם עניין לא פשוט. עד לא מכבר, הייתה רכישה של תכשיט כרוכה במדידה ובהתאמה שלו  לגוף בזמן הרכישה. לדוגמא, רכישה של טבעת הייתה כרוכה במדידה חוזרת ונשנית של הטבעת או התכשיט, או במדידה של כמה וכמה טבעות עד למציאת הטבעת המתאימה מבחינת הקוטר. זאת, כאשר האמצעים לקביעת הקוטר המיטבי של הטבעת היו בדרך כלל בידי מוכר או מוכרת התכשיטים, ובלתי זמינים עבור הלקוח הממוצע. אבל בעשורים האחרונים, הולכת ומתגברת המגמה של רכישת תכשיטים אונליין, בדיוק בדומה לתופעה של רכישת בגדים, נעליים ופריטי לבוש אחרים באמצעות רשת האינטרנט. מהם היתרונות ברכישת תכשיטים אונליין? אילו חסרונות ואילו בעיות עשויות להתעורר כתוצאה מרכישת כזאת? כיצד אפשר להתמודד עם בעיות כאלה, ובין השאר עם מדידת תכשיטים אונליין? בשורות הבאות, נעסוק בנושא שעדיין ממעטים לדבר עליו, אבל ככל ש מתגברות רכישות התכשיטים אונליין, הוא נהפך  למשמעותי יותר.

טבעת במידה מיוחדת

יתרונות ברכישת תכשיטים אונליין

היתרון הגדול ביותר לרכישה אונליין, ובעיקר ברכישת תכשיטים בשיטה הזאת, טמון בהיעדר הצורך לכתת רגליים  ולהגיע בפועל לחנות התכשיטים, לבחור את התכשיט או הטבעת הרצויים ולמדוד אותם. רכישה אונליין של בגדים, נעלי וכמובן רכישת תכשיטים אונליין, חוסר זמן פ*** ועמידה של שעות רבות בפקקים. במדינת ישראל 2019, מדובר ברווח לא קטן של זמן, בעיקר על רקע העובדה שהכבישים רבים באזור המרכז חסומים הבלגן חוגג, בדרך כלל, בחירת התכשיט המיועד לרכישה אונליין, מתבצעת מתוך קטלוג, כאשר הרוכש יודע הוא מבין בדיוק באיזה תכשיט מדובר.

אבל יחד עם היתרונות הניכרים הטמונים ברכישת תכשיטים אונליין, יש גם לא מעט חסרונות. החיסרון העיקרי שניתן להעלות על הדעת, הוא חוסר האפשרות למדוד את התכשיט, ולדעת בבירור שהוא אכן מתאים למידות של מי שאמור להשתמש בו בעתיד. כשמדובר בענקים או בשרשראות, הבעיה חמורה פחות. אבל כשמדובר בטבעות, עלולה להיווצר בעיה לא קטנה.יחד עם זאת לבעיה הזאת יש פתרונות וניתן להתגבר עליה.

כיצד מודדים תכשיטים אונליין

לשאלה הזאת יש כמה תשובות. תשובה אחת היא הורדת אפליקציה המסוגלת להתאים את קוטר הטבעת להיקף האצבע שאליה היא מיועדת. אופציה נוספת היא מדידת היקף של האצבע ועל פי היקף חזה חישוב הקוטר של הטבעת הרצויה. ברשת האינטרנט ניתן למצוא בקלות המרה של מידות היקף אצבע לכתרים רצויים של טבעת. מרגע שהנתונים הללו ידועים, קל לבקש טבעת בקוטר ובמידה הרצויים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שאת המדידה כדאי לבצע בשעות הערב וכן כאשר הטמפרטורה היא ממוצעת, לא חמה ולא קרה מדיי. זאת, במטרה להקטין ככל האפשר את טווח הטעות.

אם יש לך צורך ברכישת טבעת אונליין, זה הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת,ואנשי המקצוע המינוסים של דיימונד פקטורי יסייעו לך בהתאמת התכשיט הנכון והמתאים עבורך.

למידע נוסף על תכשיטים: https://www.diamondf.co.il

המאמר מעניין ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ברירת מחדל

What are the different painting techniques?

There are two main painting techniques : oil painting and acrylic painting. The oil painting is part of the history of art. All the greatest painters used this technique to make their greatest works of

מעצב פנים
נותני שירות

בניה ב2019 למה חשוב לקחת מעצב פנים

הכניסה לבית חדש, או ביצוע שיפוצים בבית או במבנה קיים, דורשים מהדיירים החדשים, או מדיירים שאך זה החליטו לבצע שינויים בבית ולשנות את המראה הכללי והאווירה שלו, השקעה מרובה של

מגנים בצבעים לאייפון
עזרים וטכנולוגיה

למה עדיף מגן זכוכית לאייפון ולא סילקון?

רבים מתלבטים בשאלה האם לרכוש מגן זכוכית או סילקון בעבור המכשיר הסלולרי, המומחים של חברת clearly מנתחים את הסוגיה וקובעים – מגן זכוכית הוא הבחירה הטובה ביותר   מגן זכוכית

יופי

פאות קאסטם – התאמה אישית של פאה מעוצבת

נשים אשר סובלות מאובדן שיער כתוצאה מטיפולים רפואיים כמו גם נשים אשר רוצות להעניק מראה מרענן מבלי לבצע שינויים דרסטיים בשיער יכולות כעת ליהנות מפאות איכותיות ויפות – בהתאמה אישית.