נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

עיצוב העסק עם עציצים מלאכותיים – טיפים שימושיים

משרד מעוצב

בית העסק שלכם הוא המקום בו אתם משקיעים כל כך הרבה משאבים על מנת להפוך אותו למזמין, נעים ופרקטי לעבודה. העובדים שלכם מבלים את מרבית שעות הערות שלהם בתוך בית העסק, הלקוחות שלכם רוצים להרגיש נעים כאשר הם נכנסים והקולגות רוצים להרגיש שיש להם תחרות. בשביל להשיג את כל היעדים הללו אתם רוצים להשתמש בעיצוב הפנים נכון, האופנתי והלבבי ביותר. לשם כך, ניתן ואף רצוי לשלב צמחייה מלאכותית בבית הסק שלכם, מכמה סיבות.

 

חמש דרכים בהם אתם יכולים לשפר את מראה העסק שלכם

 ישנן חמש דרכים בהן אתם יכולים לשפר את עיצוב הפנים של בית העסק שלכם בעזרת שימוש ב צמחים מלאכותיים:

  1. גינה מלאכותית – אם יש ברשות בית העסק שלכם חצר או אפילו מרפסת גדולה, אותה אתם יכולים לנצל לטובת ריאה ירוקה, חשוב לעשות זאת. כאשר אתם יוצרים בתוך המשרד או מחוץ לחנות שלכם חצר צבעונית וירוקה אתם יכולים לאפשר ללקוחות להיכנס לאזור שמשדר חיים וחיוניות, כמו גם לאפשר לעובדים שלכם לקחת פסק זמן מרגיע בארוחת הצהרים בחצר הנעימה. השימוש צמחייה מלאכותית לא דורש מקמח השקעה של זמן, משאבים, השקיה ואפילו לא דישון, כך שזו רק התקנה אחת ואתם מסודרים.
  2. קיר צמחים מלאכותי – במשרדים רבים בישראל מעצבי הפנים של המשרד בוחרים להשתמש בצמחייה מלאכותית על מנת ליצור חציצה בין חלקים שונים של החלל משרדי. למשל על ידי יצירת קיר צמחים מלאכותי מאחורי עמדת המזכירות אשר יפריד בין חלל הכניסה למשרד לבין חלל העבודה המשותף. כך העובדים שלכם יוכלו לעבוד בשקט וללא הפרעות, והמבקרים במשרד יזכו לקבל פנים מרשימה.
  3. עציצים מלאכותיים – בכניסה לבית העסק אתם יכולים למקם שני עציצים מלאכותיים גדולים. תוכלו לרכוש את הצמחיה ממשווקים כמו דקוריישן 2000 צמחיה מלאכותית וכמובן שעציצים אלו יהפכו את החנות שלכם למוכרת יותר, יספקו מעבר נעים משגרת היום יום ויזמינו את הלקוחות השונים להיכנס לחנות שלכם.
  4. זרי פרחים מלאכותיים – במשרדים ניתן להשתמש בזרי פרחים מלאכותיים על מנת להפוך את חדרי ישיבות לנעימים יותר. אם אתם בוחרים לשים זר פרחים גדול ומרשים בחלל המרכזי של חדר הישיבות, או במרכז שולחן המנהלים, אתם שוברים את הרצף ההומוגני של העיצוב המשרדי ומכניסים קצת יופי טבעי לכל ישיבה מקצועית.
  5. עיצוב שולחנות עם פרחים מלאכותיים – גם השולחנות של העובדים בחלל משרדי יכולים להנות מצמחים מלאכותיים. אתם לא צריכים סיבה מיוחדת על מנת להניח קקטוסים או פרחי אמנון ותמר מלאכותיים בכל אחת מעמדות העבודה במשרד ולהפוך אותן לנעימות וחמימות יותר. זו יכולה להיות החלטה קטנה שתהפוך את העובדים שלכם לאנשים שמחים הרבה יותר, כי זה ידוע שצמחים הם מקור ליצירת תפיסת עולם חיובית יותר שיכולה להשפיע עלינו ביום יום.

משרד

 

מוסיפים קצת צבע לחלל הפנים של בית העסק שלכם

חלל הפנים של בית העסק שלכם הוא מקום מורכב מאוד שבו חייבת להתבצע קודם כל העבודה על מנת להביא את העסק שלכם לרווחים. אך יחד עם זאת אתם לא רוצים להזניח את עיצוב הפנים של בית העסק, דווקא מפני שלעיצוב הפנים יכולה להיות השפעה מאוד גדולה על התפוקות של העובדים שלכם.

לא משנה מה הוא הסגנון העיצובי שאתם בוחרים לדבוק בו לאורך תהליך השיפוץ של בית העסק, אפילו אם זה הדבקות קיר או משהו דומה, הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים לעשות הוא להכניס כמה שיותר פרחים מלאכותיים לתוך בית העסק על מנת להפוך אותו למקום חמים ומזמין הרבה יותר. העובדים שלכם יודו לכם, הלקוחות שלכם ישמחו להגיע והמתחרים, הם ינסו להיות כמוכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
מצלמה
כמה עולה מקרן לגינה

מעוניינים לשדרג את חוויית הישיבה בגינה הפרטית? בואו לברר כמה עולה מקרן לגינה פרטית בבית, אילו חבילות הקרנה נחשבות

תינוק
חדר שינה להורים טריים

כל החיים חיכיתם לרגע הזה, כבר כמעט 9 חודשים עברו מאז שהמחשבה החלה להפוך למציאות וממש מעבר לפינה, מיד

תכולת מחסן
סוגי מחסנים והשימושים שלהם

מחסנים לגינה קיימים בגדלים שונים, עיצובים מגוונים ומיוצרים ממגוון חומרים שונים. התוצאה היא רמות שונות ואיכויות שונות של מחסנים

צמחייה מלאכותית
5 סוגים של צמחיה מלאכותית

צמחים בחלל הבית או בחדר העבודה שלכם, מוסיפים הרבה מעבר לצבע מרענן. כיום ניתן להימנע מצמחים טבעיים שמביאים עימם