נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 סוגים של צמחיה מלאכותית

צמחייה מלאכותית

צמחים בחלל הבית או בחדר העבודה שלכם, מוסיפים הרבה מעבר לצבע מרענן.

כיום ניתן להימנע מצמחים טבעיים שמביאים עימם שלל מזיקים ומשימות טיפוח, ולעבור לצמחים מלאכותיים.

מדוע מומלץ להשתמש בצמחים מלאכותיים ומהם חמשת הצמחים המומלצים ביותר לקנייה?

הכנו עבורכם מדריך שיסכם את כלל הנושאים הללו במרוכז. תהנו!

 

מדוע שנבחר להשתמש בצמחיה כמו צמחייה מלאכותית?

הצבת צמחים בגינת הבית הפרטי היא דיי מובנת והגיונית. לא מעט אנשים עשויים להרים גבה ולתהות מדוע יש צורך בהצבת צמח בחלל המשרד או בסלון הבית.

הסיבה המרכזית שבגינה אנשים בוחרים להשתמש בצמחים בחלל הבית או בשטח המשרד היא תוספת הצבע המרענן. כולנו מכירים את הצבע הירוק העז של הצמחים שמוסיף גוון מרענן ונעים לחדר.

על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפרחים צבעוניים בצבעי אדום, ורוד או סגול שמקשטים את חלל החדר. מעבר לצבע המרענן שמוסיף הצמח לחלל החדר, הוא מסייע "לשבור" את הקווים הקיימים בחדר.

לצורך העניין אם ניקח משרד עבודה, שמבוסס על קווים ישרים בדמות כיסאות, שולחנות והרבה קלסרים – הוספת הצמח לחלל החדר יביא לשבירת הקווים הללו.

גם בחללי הבית השונים- סלון הבית, המטבח או חדר העבודה, ניתן להניח צמח מלאכותי שיוסיף צבע וחיים לחלל החדר כולו. 

 

השימוש בצמחיה מלאכותית צבר תאוצה בשנים האחרונות ודחק לפינה את הצמחייה הטבעית שהכרנו לאורך שנים רבות.

הסיבה העיקרית לכך נעוצה ביתרונות הרבים שיש לצמחיה המלאכותית על פני הצמחייה הטבעית: החיסכון הכלכלי לאורך זמן, החיסכון בזמן הטיפול (אין צורך בהשקיה של הצמחים וכמובן בהחלפת דשן), הימנעות מהדברות בעקבות היעדר מזיקים (חרקים שונים אינם נמשכים לצמחים המלאכותיים בגלל היעדר הריח) וכמובן אורך חיי הצמח (צמחים מלאכותיים יכולים להתקיים לאורך זמן רב ולעתים להגיע למספר שנים).

סוגי צמחיה מלאכותית

 

סוגים של צמחייה מלאכותית

כאמור, ענף הצמחייה מלאכותית צבר תאוצה בשנים האחרונות ולכן אנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוגי צמחים שונים ומגוונים. הכנו עבורכם רשימה של 5 סוגים של צמחייה מלאכותית שנחשבים לנפוצים ביותר ונמכרים לאורך כל עונות השונה.

 

במבוק מלאכותי

הצמח הראשון שעליו נרחיב הוא שיח במבוק מלאכותי. את שם השיח במבוק כולנו מכירים, והוא נפוץ בעיקר בצד המזרחי של כדור הארץ.

הצמח ידוע בחוזק הענפים שלו, ששימשו לאורך השנים ליצירת גדרות, פיגומים, כלי נגינה ואף אופניים. הגובה הממוצע של שיח במבוק מלאכותי נע בין 2 וחצי מטרים לשלושה מטרים, והמחיר הוא 400 שקלים בממוצע.

מדובר בצמח מרשים ביותר שנהוג להציב בכניסה לבניינים מפוארים או בכניסה למשרדים. 

 

לבנדר

הצמח השני שבו נתמקד הוא צמח הלבנדר המלאכותי. כולנו מכירים ומתפלאים כל פעם מחדש מהצבע המיוחד של צמח הלבנדר.

הסגול העז שיוצא מכל כיווני הצמח, ידאג להשאיר חותם על כלל האנשים שיעבור לידו. גובה הלבנדר המלאכותי המוצע למכירה הוא חצי מטר, ומחירו יהיה כחמישים שקלים.

המחיר של צמח הלבנדר משתנה בהתאם לאורכו ולגודלו של הצמח, ובעבור כל עשרה סנטימטרים תצטרכו להיפרד מעשרה שקלים נוספים. מדובר בצמח יפהפה שניתן להציב בכל מקום בעיקר בשל גודלו הקטן- החל ממשרדים, בסלון הבית ואפילו בשולחן האוכל המשותף. 

 

עץ דקל

הצמח השלישי שעליו נרחיב הוא עץ הדקל.

את עץ הדקל כולנו מכירים וסביר שנתקלתם בו עשרות פעמים לאורך חייכם במדינת ישראל. מדובר בעץ גבוה ומרשים, שניחן בעמידות רבה בתנאי מזג אוויר קשים לאורך כל עונות השנה.

גם את העץ הזה תוכלו לרכוש בפורמט של עץ מלאכותי, וליהנות ממראה מרשים בכניסה לבית או לבית המשרדים. את עץ הדקל המלאכותי תוכלו למצוא בגדלים ובגבהים שונים, ולכן גם המחירים הם שונים.

באופן כללי המחיר עבור עץ דקל מלאכותי שגובהו הוא מטר וחצי, יעלה לכם כ-350 שקלים חדשים.

חשוב לציין במקרה של עץ הדקל, שתוכלו לרכוש מגוון רחב של עצי דקל שונים: עץ דקל קרגוניס, עץ דקל מלאכותי מפוצל, עץ דקל קנרי מלאכותי ועוד מגוון רחב של עצים.

 

אלוורה

צמח האלוורה הוא האופציה הרביעית שנתמקד בה במסגרת הצמחים המלאכותיים. מדובר בצמח יפהפה ובעל מראה שלא משאיר מקום לטעויות זיהוי.

צמח האלוורה ידוע בסגולותיו הרפואיות ומוכר בתעשייה הרפואית במגוון רחב של תרופות. גם את צמח האלוורה תוכלו להציב בפתח ביתכם בתור צמח מלאכותי גבוה ומרשים.

גם כאן טווח הגבהים של הצמח משתנה ותלוי בכם. המחיר של צמח האלוורה המלאכותי דיי זהה למחיר של הדקל, כך שתצטרכו להיפרד מ-340 שקלים חדשים בעבור צמח אלוורה בגובה של מטר וחצי. 

 

כדור הדס

הצמח החמישי שנרחיב עליו היום הוא כדור הדס מלאכותי. כנראה שהשם לא מצלצל לכם מוכר, אך סביר להניח שברגע שתראו את הצמח המלאכותי תזהו אותו במהרה.

מדובר בצמח בצורת כדור מושלם, שמשלב את המראה הטבעי של הצמח עם מודרניות וחדשנות.

גם כאן המחירים משתנים ותלויים בגובה העץ ובכמות הפיצולים שאתם רוצים: עץ שמורכב משלושה כדורי הדס בגובה של 70 סנטימטרים, יעלה לכם 250 שקלים. כדור הדס מלאכותי בודד בגובה של 90 סנטימטרים עשוי לעלות לכם 350 שקלים. 

למעשה כאשר מדובר בכדורי הדס מלאכותיים, יש לכם מגוון אפשרויות רחב שאתם יכולים לבחור ולהשתמש בו כתהליך הבחירה. 

 

כפי שציינו קודם לכן, כאשר מדובר בצמחים מלאכותיים אתם יכולים לבחור מבין מאות סוגים שונים שמתחלקים בין צמחים ועצים שונים.

אנו עדים לפיתוחים חדשים ונוספים בתחום הצמחייה המלאכותית כל עת, דבר שבא לידי ביטוי גם בירידת מחירי המוצרים לאורך הזמן: יותר ויותר חברות חדשות נכנסות לתחום הזה, מה שמשרת את הלקוחות ומביא לתחרות בין הספקים.

התחרות מביאה להוזלת מחירים משמעותית של הצמחים המלאכותיים. 

למידע נוסף הכנסו: https://meshekd.co.il

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
מצלמה
כמה עולה מקרן לגינה

מעוניינים לשדרג את חוויית הישיבה בגינה הפרטית? בואו לברר כמה עולה מקרן לגינה פרטית בבית, אילו חבילות הקרנה נחשבות

תינוק
חדר שינה להורים טריים

כל החיים חיכיתם לרגע הזה, כבר כמעט 9 חודשים עברו מאז שהמחשבה החלה להפוך למציאות וממש מעבר לפינה, מיד

תכולת מחסן
סוגי מחסנים והשימושים שלהם

מחסנים לגינה קיימים בגדלים שונים, עיצובים מגוונים ומיוצרים ממגוון חומרים שונים. התוצאה היא רמות שונות ואיכויות שונות של מחסנים