נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מתלבטים בין כמה קבלני שיפוצים? כך תבחרו

קבלני שיפוצים ראשית

 מתלבטים בין מספר קבלני שיפוצים ולא יודעים במי לבחור? אינדקס שיפוצים פלוס מאפשר לכם לאתר באופן הטוב ביותר ע"פ דירוג הגולשים את השיפוצניק המתאים ביותר עבורכם.

קבלני שיפוצים

 בחירת שיפונציק לבית – משימה לא פשוטה

החלטתם לשפץ את הבית? ברכות. מדובר בפעולה אשר רבים תופסים אותה כסיזיפית וקשה, זאת משום שתחום השיפוצים הוא תחום פרוץ לחלוטין במדינת ישראל ועל כן רבים נתקלים בבעלי מקצוע חאפרים ולא מקצועיים אשר מותירים נזק בכיס ובעיקר בית הרוס. על כן, במידה ואתם מתלבטים בין כמה קבלני שיפוץ כך תבחרו את הטוב ביותר, ע"פ המומחים של אינדקס שיפוצים פלוס – האתר המוביל בישראל לאיתור וחיפוש של בעלי מקצוע. הטיפ החשוב ביותר בהקשר של שיפוצים היא לקיחה של קבלן ראשי אשר יפקח ויהיה אחראי על העבודה כמו גם יהיה הגורם המקצועי איתו תוכלו להתייעץ לכל אורך הדרך. במידה ואתם מתלבטים, חשוב מאוד לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • קבלו המלצות: באמצעות אינדקס שיפוצים פלוס ניתן לקבל המלצות על בעלי המקצוע מגולשים אשר קיבלו את השירות של שיפוץ הבית שלהם, גם אם מדובר בשיפוץ קטן וכן בשיפוצים גדולים. כאמור, קבלן ראשי הוא זה שאחראי על הצוות שעובד בביתכם לאורך תהליך השיפוץ ולכן במידה ואתם מתלבטים בין כמה בעלי מקצוע חשוב מאוד לקבל המלצות דרך שיפוצים פלוס. מדובר בדרך הטובה ביותר להיות בטוחים כי הקבלן אותו תשכרו לעבודה הוא קבלן אמין, מקצועי ואשר יודע לנהל את הצוות בצורה הטובה ביותר כך שהשיפוץ יסתיים בזמן וכי התוצאה המתקבלת תהיה לשביעות רצונכם המלאה.
  • סקר שוק: על מנת לבחור בקבלן חשוב מאוד לבצע סקר שוק מקיף לגבי המחירים אותו מציע כל קבלן. חשוב לדעת כי קבלן אשר מציע לכם סכום נמוך, מהווה סימן אזהרה זאת משום שרוב השיפוצים דורשים שימוש בחומרים שונים כמו גם כוח אדם ולכן מחיר נמוך מדי עלול להוות סיכון. בנוסף, מחיר גבוהה מדי אשר איננו מתאים לטיב העבודה מהווה גם סימן ועל כן בדקו בין מספר הקבלנים שאתם מתלבטים מי נותן לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר ואשר משקפת את טיב העבודה אשר אותה יש לבצע.
  • פריסת תשלומים: אחת הבעיות הקשות ביותר עמם נתקלים אנשים אשר מעוניינים לבצע שיפוץ בביתם הוא מתן תשלום מלא עוד בטרם החלה העבודה. על כן, כאשר אתם מתלבטים בין קבלנים בדקו מי מוכן לפרוס לכם את התשלומים כך שיתבצע תשלום ראשוני ולאחריו תשלומים נוספים, כאשר בנוסף ע"פ המומחים של אתר שיפוצים פלוס בהחלט ניתן להשאיר סכום משמעותי יותר לסיום העבודה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הכסף אותו אתם משקיעים בתהליך לא ייזרק לפח, אלא תקבלו תמורה מלאה לכספכם.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע