נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

שתי סיבות לקנות לייקים באינסטגרם

לייקים באינסטגרם

אם יש לכם עסק אתם בוודאי עובדים קשה בשיווק ומיתוג. סביר להניח שאם הקהל שלכם נמצא באינסטגרם אז יש לכם חשבון אינסטגרם שמטרתו המרכזית היא לייצר שיח עירני, להגדיל את הקהל, להגדיל את החשיפה שלכם ואיתם את הלקוחות הפוטנציאליים.

לחשבון אינסטגרם טוב יש כמה חוקים ברורים שחייבים להתבצע כדי שהוא באמת יהיה מוצלח, יגיע לקהל רב ויהפוך להיות פופולרי. בין היתר אתם חייבים לייצר תוכן משמעותי שבאמת יכול לתרום לעוקבים שלכם, זו אחת הדרכים הכי טובות להגדיל את העוקבים. כשאתם מייצרים תוכן טוב בין אם זה פוסט או סטוריז וריליס אתם מאפשרים לקהל להכיר אתכם ואת העסק שלכם. כך אתם גורמים לקהל שוב ושוב להכנס לחשבון ולהנות באמת מתוכן איכותי. אך תוכן לבדו אינו מספיק, חשוב גם לדעת איך להגיע לקהל.

כדי לייצר מצב שבו יש לכם נראות כדי שבאמת יגיעו הרבה עוקבים, שיוכלו להנות מהתוכן העדכני שלכם, עליכם להגביר את הנראות. הגברת הנראות מתרחשת בעיקר על ידי לייקים באינסטגרם. לכן מומלץ לעסקים בתחילת הדרך, או עסקים שמחפשים להגדיל את הנוכחות האינסטגרמית שלהם להשתמש בכלי של רכישת לייקים באינסטגרם. בכתבה זו תמצאו את שתי הסיבות המרכזיות והחשובות לקניית לייקים והגברת החשיפה. קדימה מתחילים!

 

סיבה ראשונה – אינסטגרם ואלגוריתם

ראשית צריך להבין איך בכלל עובד כל העסק הזה. אינסטגרם אוהב לשחק באלגוריתם. זו הדרך המרכזית להראות את העמוד שלכם לקהל שבאמת מתעניין בתוכן שאתם יוצרים. האלגוריתם מחליט אילו פוסטים יוצגו למשתמשים. ככל שפוסט פופולרי יותר, כלומר יש לו יותר לייקים, כך גדל הסיכוי שאינסטגרם תקדם אותו לאחרים. אם יש לכם פוסט שאתם חושבים שחשוב שיגיע לכמה שיותר אנשים אך הוא לא צבר מספיק לייקים, קניית לייקים באינסטגרם יכולה לעזור לכם בצורה משמעותית לקדם את הפוסט, לגרום לעוד אנשים להגיע אליכם וכך גם להגדיל בצורה משמעותית את מספר העוקבים.

חשבון אינסטגרם

 

סיבה שנייה – שמירה על קשר עם הקהל

חשוב מאד לשמור על קשר עם העוקבים שכבר יש לכם ולהשקיע בהם. אנשים שמתחזקים חשבונות טובים באמת מייצרים הרבה תוכן ולא נעלמים לקהל שלהם. לרוב הם יעלו לפחות סטורי אחד ביום. לכן ההמלצה שלנו היא להעלות הרבה תוכן ועדיין לשמור על האיכות שלו. אם התוכן ילך לאיבוד בתוך כל המידע הרב שיש ברשתות החברתיות אתם תפסידו את העניין של העוקבים שכבר יש לכם.

אך אם לפוסט, לתמונה או לסטורי שהעלתם יהיו הרבה לייקים הוא יגיע בקלות יותר לאנשים שכבר עוקבים אחריכם מכיוון שאינסטגרם תמצב אותו בתור פוסט בעל עניין גבוה ותאפשר לקהל שכבר מכיר אתכם לראות את הפוסט איך שהם פותחים את האינסטגרם או לאחר מספר דקות של גלילה. לסיכום, קניית לייקים באינסטגרם יכולה להיות מאד חשובה לקידום העסק שלכם. השקיעו בתוכן מצוין ואז קדמו אותו בצורה חכמה ותראו במהרה איך העסק שלכם עף קדימה. בהצלחה!

הגדלת החשיפה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים