נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 סיבות להשתמש במכשיר האופטיון

סרטן המוח

גליובלסטומה היא צורה הרסנית של סרטן המוח הידועה באגרסיביות שלה ובקשיים שהיא מציבה בפני הצוות המטפל. מכשיר Optune שעושה שימוש בשדות חשמליים מתחלפים, מעניק גישה חדשנית ומהפכנית לטיפול בגליובלסטומה, וזאת תודות ליתרונות המשמעותיים שהוא מציע. במאמר הבא נסביר מעט כיצד פועלת הטכנולוגיה הזו, ונביא 3 סיבות להשתמש במכשיר האופטיון, קריאה מועילה!

 

מהי גליובלסטומה?

כפי שתוכלו לקרוא בפירוט באתר https://optune.co.il – אתר החברה המפתחת של מכשיר ה- Optune, גליובלסטומה או GBM היא הגידול הנפוץ ביותר בקרב האוכלוסייה הבוגרת. מדובר בגידול עיקש ומורכב לטיפול, גם עקב העובדה שהוא מתפשט במוח וגם מכיוון שהוא אגרסיבי ומתפתח במהירות. הגידול נפוץ יותר אצל גברים, ועד היום הטיפול בו התרכז לרוב בשיטות הרגילות דוגמת ניתוחים וכימותרפיה.

גליובלסטומה

כיצד פועל מכשיר Optune?

מכשיר Optune פועל על ידי העברת שדות חשמליים מתחלפים לאתר הגידול, ואלו מפריעים לחלוקה ולצמיחה של התאים הסרטניים. כדי להבטיח יעילות מיטבית, המטופלים נדרשים לחבוש את מכשיר הOptune  במשך חלק ניכר מהיום. השדות החשמליים מועברים ברציפות, חודרים לגולגולת ומגיעים לאתר הגידול. המטופל יכול לבצע את פעולותיו היומיומיות תוך כדי שימוש במכשיר, שכן הוא מתוכנן להיות קל משקל ונייד.

 

3 סיבות להשתמש במכשיר האופטיון

מכשיר האופטיון ללא ספק מביא בשורה חדשה לאוכלוסיית המטופלים המאובחנים עם גליובלסטומה, וזאת עקב רשימה ארוכה של יתרונות המאפיינים אותו. ריכזנו עבורכם 3 סיבות עיקריות להשתמש במכשיר:

 

טיפול שאינו פולשני

בעוד טיפולים אחרים מצריכים התערבות כירורגית המסכנת את המטופל במידה ניכרת, מכשיר האופטיון מאפשר טיפול שאינו פולשני, וניתן יחד עם טמוזולומיד. בעת הטיפול במחלת הסרטן, אנו מנסים לצמצם ככל האפשר את ההתערבויות הפולשניות, מכיוון שהן טומנות בחובן סיכון גבוה למטופלים.

טיפול פולשני ‏

פועל ישירות על התאים הסרטניים

ע"פ המחקרים ניתן לראות שפעולת השדות החשמליים המתחלפים של מכשיר האופטיון היא ממוקדת לתאים הסרטניים, ויש בכך יתרון משמעותי. בשונה מטיפולים אחרים דוגמת כימותרפיה שאותה לא ניתן לכוון לתאים הסרטניים בלבד, טיפול זה מאפשר מיקוד בתאי הגליובלסטומה ולכן הוא אינו פוגע בשאר התאים במוח. בעת טיפול באופטיון יחד עם טמוזולומיד לא נצפתה עליה בתופעות הלוואי בקרב המטופלים.

 

נישא ונוח לשימוש ביתי

מכשיר האופטיון מאפשר למטופלים להמשיך את שגרת החיים שלהם, ואינו מצריך מהם להיות מרותקים לבית החולים על מנת לקבל טיפול.המכשיר מונח על הראש במשך רוב שעות היום, ולכן מתכנניו דאגו לייצר אותו כך שיהיה נוח לנשיאה.

יחד עם האופטיון באפשרות המטופלים לטייל ואפילו לטוס לחו"ל בהתאם להנחיות הרופא המטפל. עצם העובדה שהמטופלים הם חופשיים ויכולים לעסוק בפעילויות האהובות עליהם, מוסיפה הרבה לאיכות הטיפול ושומרת על המטופלים במצב מנטלי חיובי – מה שמגביר את סיכויי ההחלמה באופן משמעותי.
סרטן המוח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
עדשות אור כחול
הכל על עדשות אור כחול

עם השימוש ההולך וגובר במכשירים דיגיטליים בחיי היומיום שלנו, החששות לגבי הנזק הפוטנציאלי של אור כחול בעיניים שלנו צברו

נפש חזקה
שמרו על נפש חזקה בזמן הסגר

סביר להניח שעבור מרבית האנשים, תקופת הקורונה היא תקופה מטלטלת שפגעה ברוב תחומי החיים. זו תקופה שבה כמעט מיליון

מריחה על מקום הכאב
משחה לכאבי שרירים

סובלים מכאבי שרירים? מחפשים את המשחה הטובה ביותר בשוק כיום? באמצעות פארמה פלוס תוכלו לרכוש את המשחות הטובות ביותר