נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 רעיונות למסיבת רווקות

נשים עם זיקוק קטן ביער

לאחר שלב האירוסים ולפני החתונה המיוחלת, מגיע שלב מסיבת הרווקות, המהווה הזדמנות לנשים, להנות מזמן איכות עם הכלה לעתיד וחברותיה, במסיבה עם המון פינוקים וחוויות מיוחדות. כאן נציג לכם 3 רעיונות אפשריים למסיבת רווקות מושלמת עבור הכלה לעתיד ועבור חברותיה.

מסיבת רווקות היא אירוע מהנה ומיוחד, אשר אין בו חוקים, והחוקים היחידים הם להנות כמה שיותר, לשתות אלכוהול בשפע ולאכול היטב משלל פינוקים המוגשים באירוע של מסיבת הרווקות. מסיבת הרווקות מסמל עבור הכלה לעתיד את הרגעים האחרונים שלה בתור רווקה, לפני כניסתה למוסד הנישואים, עם בעלה לעתיד. לכן חשוב לחגוג את האירוע המיוחד הזה, באופן המושלם ביותר , עבור החוגגת ועבור חברותיה, המשתתפות עימה באירוע המיוחד עבורה.

 

שחקו אותה

רעיון אחד הוא לשלב משחקים מגוונים וכייפיים במסיבת רווקות. משחקים כגון "אמת או חובה", המשחק הידוע של פעם מהילדות שלנו,  ומגוון של משחקים חווייתיים, כדי לאתגר את הבנות באירוע, בשילוב מטעמים טעימים ואלכוהול בשפע. אין ספק ששילוב של משחקים כייפיים, ואפילו קצת קיטשיים וילדותיים, הוא המהות של מסיבת הרווקות, כדי להנות בלי גבולות, מכל רגע חשוב, עבור הבנות באירוע. משחק נוסף שאפשר לשחק הוא להמחיז על ידי פנטומימה מילים הכתובות על הלוח, והבנות צריכות לנחש במה מדובר. אין ספק שמשחקים קיטשיים כאלו יספקו חוויה מיוחדת ומהנה עבור הבנות במסיבת הרווקות.

 

מסיבת בנות

 

או אולי חשפן?

רעיון שני הוא להזמין חשפן למסיבת הרווקות, וזו האופציה המבוקשת ביותק במסיבות רווקות לאורך השנים. חשפן בימי הולדת נחשב לאטרקציה מיוחדת עבור הבנות באירוע, לחוויה של פעם בחיים. בנוסף, ניתן לשלב באירוע כזה מתנות סקסיות שנותנות הבנות לכלת האירוע, כגון שמלה סקסית או תחתונים אדומים סקסיים, ולשלבם במזכרת כגון תמונות משותפות של כלת האירוע עם הבנות המשתתפות במסיבת הרווקות. וכמובן לשלב באירוע כזה המון אלכוהול ואוכל טוב, כדי להנות מהאווירה הסקסית, הכי טוב שאפשר.

 

רוצות להיות מקוריות במיוחד?

רעיון שלישי הוא להזמין מנטליסט למסיבת רווקות. מנטליסט הוא למעשה אומן חושים, המעביר מניפולציות של שליטה במחשבות. מנטליסט יכול להיות האדם שיעניק לבנות את האירוע המושלם של מסיבת רווקות, באמצעות מופע סוחף חושים. מנטליסט יודע כיצד ליצור אשליה שהוא שולט במחשבות של הצופים, בעזרת טריקים וזריזות ידיים וכן מיומנות משוכללת של קוסם ייחודי. מנטליסט, כגון הקוסם זיגי, יוכל להוסיף קסם וכריזמה למסיבת הרווקות, כדי שהבנות המשתתפות באירוע של מסיבת הרווקות, יקבלו אירוע שהן לא ישכחו, ויגרום להן להנות מכל רגע. מנטליסט יוכל לספק במסיבת רווקות חוויה של פעם בחיים, הנאה טהורה, ומנטליסט מיומן יידע כיצד לשלב כריזמה והופעה סוחפת כדי לאתגר את הקהל שלו, ולגרוםפ להם לסקרנות והנאה גדולה. אומן חושים, או מנטליסט בהגדרתו, הוא הקוסם של העידן המודרני, ומהווה אופציה מהנה מאוד למסיבת רווקות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים