נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 "טיפים" שחשוב לזכור כשקונים רמקולים שקועים לתקרה

OpenClipart-Vectors / Pixabay

אם אי פעם חשבתם לקנות רמקולים שקועים לתקרה עבור הבית שלכם. אם רציתם ללמוד על הרמקולים האלה לפני הרכישה.

המדריך הזה יספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על רמקולים שקועים לתקרה ועל מה לבדוק לפני שרוכשים אותם. ובכן, הנה זה בא…

 

סלון

 

 

רמקולים שקועים לתקרה הולכים ונעשים פופולריים בבתי מגורים בשל איכות הצליל המשופרת שלהם. למעשה, ישנם רמקולים שקועי תקרה שאתם יכולים להתקין בעצמכם, מבלי שתצטרכו לשלם למתקינים מקצועיים. כאשר אתם קונים רמקולים שקועים, אתם נהנים מיתרונות מעשיים רבים. למשל, הם מספקים צליל באיכות גבוהה באזור הרצוי בביתכם, חוסכים מקום ברצפה ומאפשרים סביבה נקייה מחוטים וכבלים.

הרמקולים שקועים לתוך התקרה. הם מציעים מראה אלגנטי ומינימליסטי לכל חדר בביתכם. ישנם מספר מותגים שונים של רמקולים שקועי תקרה בטווחי איכות ומחיר רחבים.

 

רמקול

 

רמקולים שקועים לתקרה ברמה גבוהה מייצרים איכות צליל נהדרת ויכולים לשדרג כל חדר. כולל חדר קולנוע ביתי עם צליל היקפי שעוצב במדויק. רמקולים אלה נקראים לרוב רמקולים ארכיטקטוניים מאחר שהם משתלבים היטב עם עיצוב החדר. רבים מהרמקולים שקועי התקרה הם עגולים, אך הם יכולים להיות גם מלבניים או מרובעים. לחלקם יש סורגים שניתן לצבוע כך שיתאימו לצבע התקרה.

אז איך הרמקולים האלה עובדים? ובכן, פשוט מאוד… הם עובדים בדיוק כמו רמקולים רגילים. ההבדל היחיד הוא שהם לא תופסים מקום ברצפה והחוטים שלהם לא גלויים. חוטי הרמקולים שקועי התקרה יוצאים מיחידת הצליל, עוברים מאחורי הקיר ומגיעים לגב יחידת הרמקולים היושבת בחלל התקרה.

 

בוקסה

 

מה לקחת בחשבון כשקונים רמקולים שקועי תקרה

יש מספר דברים שיש להביא בחשבון לפני שקונים רמקולים שקועי תקרה. עליכם לתכנן היטב לפני שאתם בוחרים את הרמקולים כך שתקבלו את ההחלטה המתאימה ותגיעו לתוצאות הנכונות. לפני הרכישה, כדאי לשקול את הדברים הבאים:

 

  • איכות הצליל:

רמקולים שקועי תקרה מפיקים איכות צליל טובה מאוד, שכל בעל בית יתגאה בה. עניין נוסף הנוגע לאיכות הצליל של הרמקולים שקועי התקרה קשור לאורך ועובי הכבל שלהם. הרעיון פשוט: ככל שהכבל עבה יותר ואורכו קצר יותר, כך הצליל טוב יותר. חוט דק וארוך יכול לפגוע משמעותית באות.

 

מתאם

 

  • בטיחות:

בטיחות צריכה להוות שיקול מרכזי בהתקנת רמקולים שקועי תקרה. עליכם לרכוש חוטי רמקולים שעוצבו במיוחד עבור שימוש בתקרה. אלה נועדו לעמוד בתקנו האש והבניין.

 

  • גודל:

גודל הרמקולים שקועי התקרה תלוי בגודל החדר בו יותקנו הרמקולים. אם ברשותכם רמקולים בגודל המתאים, הם יספקו צליל מלא ובריא יותר. רמקולים שקועי תקרה שהם קטנים מדי לא יספקו צליל באיכות טובה ואף עשויים לעוות אותו.

 

חמישה רמקולים

 

  • אקלים:

לא ניתן להשתמש בחוץ ברמקולים המיועדים לשימוש בפנים הבית מאחר שהלחות עלולה לפגוע בהם. באופן דומה, אם אתם מתכננים להתקין רמקולים שקועי תקרה באזור שנוטה להיות חם או לח מאוד, עליכם לבחור רמקולים שיכולים להתמודד עם התנאים האלה.

 

  • סאב וופר:

אם אתם משתמשים ברמקולים שקועי תקרה לצורך האזנה במוזיקה או לקולנוע ביתי, אתם חייבים סאב וופר מוגבר. הוא ממלא את התדרים הנמוכים ומעניק לכם צליל חם וריאליסטי יותר. ישנם סאב וופרים רבים שהם קטנים מספיק בכדי להיכנס מאחורי ספה או שולחן. אתם גם יכולים לחסוך מקום על ידי הפתרון האלגנטי של התקנת סאב וופרים בקיר, ברצפה או בתקרה.

 

  • מותגים מומלצים:

ישנם עשרות מותגים של רמקולים שקועים ברמות שונות. המותגים המומלצים הם:

Bose – Klark&Helmer – Klipsh – Sonos – Lumi Audio – Omega  – Morel – B&W

ראו כאן דירוג מומלץ לרמקולים שקועים

אם כן, אלה מספר דברים שיש להביא בחשבון לפני שקונים רמקולים שקועים לתקרה. שימו לב כשאתם יוצאים למסע הקניות שלכם והזמינו את הרמקולים האלה אונליין. לחיי צליל נהדר!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טכנולוגיה
ענן מרכזי
ענן בהתאמה אישית

ארגונים מכל הגדלים בוחרים יותר ויותר מחשוב ענן. סטארט-אפים שעוברים לענן יכולים ליהנות משלל יתרונות – כולל חיסכון דרסטי